UYUMLULUK VE GÜVENLİK

Sistem güvenliği

Kendi sunucularımız üzerinde bulunan sistemimiz sürekli izlenmekte ve özel güvenlik cihazları ile kontrol edilmektedir.

Sistemimiz tamamen web tabanlı olduğu için kurum bünyesinde bulunan masaüstü programlarda oluşan sorunlar yaşanmamaktadır. Bu sorunlardan bazıları şunlardır;

  • Donanımsal arızalar
  • Yangın, hırsızlık, kayıp
  • Virüs bulaşması
  • Bilgisayar formatlama, yeniden kurulum
  • Geri yükleme, sistem çökmesi
  • Elektrik kesintisi

Anlık, günlük, haftalık ve aylık olarak otomatik yedekleme yapıldığı için bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Gerektiğinde, sizin değiştirdiğiniz ya da sildiğiniz kayıtlar dahi geri alınabilmektedir.

Ayrıca, genel veya bölgesel internet kesintileri durumunda hizmet aldığımız veri merkezinin (data center) yedekli interneti sayesinde sistem kesintiye uğramayacaktır.

Uyumluluk

Tüm internet tarayıcılarından (Chrome, Mozilla Firefox, Edge, Internet Explorer, Safari, Mobil Tarayıcılar vb.) çalışabilmektedir.

Sistemimiz tüm yeni teknolojilere uyumlu olarak geliştirilmektedir. Aynı anda birden fazla ekranda işlem yapabilme özelliği ile eş zamanlı olarak farklı kurum işlemleri ya da aynı kurumun farklı bölümleri üzerinde çalışmalar yapılabilmektedir.

Sistemin hızlı çalışmasının yanı sıra akıllı ve pratik özellikleri ile kişiye kolay kullanım sağlamaktadır.

Sistemin özel tasarımı sayesinde (responsive) bilgisayar, ipad, tablet, telefon gibi tüm cihaz ekranlarına göre şekillenmektedir.

Kuruma özgü yapılan mobil uygulama ile tüm mobil cihazlara bildirimler gelmektedir